برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۳/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فروش فرش های 700 شانه کاشان

فرش هفت صد شانه کاشان

قبل از این که بخواهیم در مورد فروش فرش های 700 شانه حرف بزنیم لازم است ابتدا با فرش 700 شانه و ویژگی های آن بیش تر آشنا شوید . شرکت فرش کاشان تولید کننده انواع و اقسام فرش های ماشینی درجه یک می باشد که یکی از محصولات تولید شده در این مجموعه فرش های 700 شانه می باشد . اگر به دنبال یک فرش با کیفیت خاص می گردید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا پایان بخوانید .
خصوصیات فرش 700 شانه کاشان
فرش های 700 شانه در تراکم 2550 تولید و بافته می شود . به تعداد گره هایی که در یک متر عرضی فرش وجود دارد شانه گفته می شود . همچنین به تعداد گره های موجود ر یک متر طولی فرش تراکم فرش نامیده می شود . فرش های 700 شانه در دو نوع فرش هشت رنگ و فرش ده رنگ تولید و بافته می شود که از لحاظ قیمت تفاوت زیادی ندارند .  فرش های ماشینی تولید شده در این مجموعه با دستگاه های HCPX2 که کشور سازنده آن بلژیک می باشد و به ایران صادر می شود بافته می شود .
در کنار تولید فرش های 700 شانه واقعی ، فرش های تبدیلی 700 شانه و فرش های طرح 700 نیز تولید می شود .
فرش های 700 شانه ( تبدیلی ) :این فرش ها توسط دستگاه های 500 شانه و در تراکم 1500 بافته می شود و به صورت فرش هفت رنگ و قیمت پایین تری نسبت به فرش های 700 شانه اصل و واقعی به بازار عرضه می شوند .
ویژگی های فرش 700 شانه
فرش های 700 شانه با الیاف آکرولیک که در حال حاضر بهترین الیاف در تولید فرش می باشد بافته می شود به همین دلیل دارای ویژگی از جمله :
•    عدم پرز دهی : الیاف آکرولیک هیت ست نشده دارای پرز فراوان می باشد که شرکت فرش کاشان با عمل هیت ست کردن این مشکل را از بین برده است و فرش های 700 شانه دارای ویژگی عدم پرزدهی شده اند .
•    ضد حساسیت و آلرژی : این فرش برای کسانی که آلرژی دارند مناسب است چون این فرش با مواد اولیه طبیعی و خالص تولید می شود .
•    عدم بوی نفت و پلاستیک : همچنین این فرش ها بوی نفت و مواد پلاستیکی نمی دهد . بعضی از فرش ها به دلیل استفاده از مواد اولیه مصنوعی که از پلاستیک و نفت تولید شده است بوی بدی می دهند و ممکن است برای شما ناخوشایند باشد .
•    دارای رنگ ها شاد و روشن : یکی دیگر از ویژگی های فرش اکرولیک هیت ست شده رنگ پذیری بالا می باشد . فرش های 700 شانه دارای رنگ های زیبا و جذاب می باشد .
•    استحکام و مقاومت در برابر حرارت مستقیم : اگر شما به مدت 5 دقیقه اتو یا قابلمه داغ راروی فرش بگذارید فرش دچار هیچ گونه تغییری نمی شود .
•    حفظ رنگ پس از شست و شو : این فرش ها به راحتی قابل شست وشو هستند و به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک لکه ها به راحتی تمیز می شوند همچنین پس از شستن ، فرش رنگ و آهار خود را حفظ کرده و دچار تغییر نمی شود .
•    قابلیت برگشت پذیری و مقاومت در برابر پاخوردگی : اگر جسم سنگین یا پایه مبل روی فرش قرار بگیرد فرش دچار کوبیدگی نمی شود و جای آن نمی ماند .
علاوه بر مزایای گفته شده این فرش به دلیل ضخامتی که دارد برای مکان های پر رفت و امد و نشیمن مناسب است .
قیمت فرش 700 شانه
فرش های 700 شانه نسبت به فرش های 1000 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه از قیمت پایین تری برخوردار است همچنین شرکت فرش کاشان فرش های خود را به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه به دست مشتریان خود می رساند . شما بدون هیچ محدودیتی از نظر زمان و مکان می توانید فرش درجه یک ارزان قیمت مورد نظر خود را از این شرکت خریداری کنید .
خرید فرش 700 شانه کاشان
به دو صورت انلاین و حضوری می توانید فرش های خود را خریداری کنید برای خرید حضوری فرش ابتدا باید با واحد پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل کنید و سپس پس از هماهنگی های لازم شما می توانید به صورت حضوری فرش را خریداری کنید . همچنین اگر خرید حضوری برای شما امکان پذیر نیست می توانید از وب سایت فرش کاشان که هدف اصلی فروش این مجموعه جهت رضایت و دسترسی سریع و آسان شما می باشد اقدام کنید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه